Usuwanie rys na szybach bez polerowania jest możliwe!

SzkłoW wielu firmach z branży budowlanej pokutuje przekonanie, że jeżeli szyba jest uszkodzona to z tym już się nie da nic zrobić i trzeba ją wymienić. Znane są przypadki nierzetelnych podwykonawców, którzy po wykonanych robotach uszkadzają szyby a później próbują domowymi sposobami likwidować uszkodzenia. W zdecydowanej większości przypadków tacy domorośli specjaliści pogarszają sprawę bo zamiast rys na szybach pojawiają się rzucające się w oczy soczewki i załamania światła.

Jest jednak firma, która profesjonalnie zajmuje się bezściernym naprawianiem szyb wszelkiego rodzaju. Wykorzystując innowacyjne technologie firma ta nie ściera szkła a wykorzystuje płynięcie jego molekuł i za pomocą wykorzystywanej wyłącznie przez siebie technologii zasklepia rysy i drobne uszkodzenia nie pozostawiając śladu po naprawie.

Pomimo, że technologia ma pewne ograniczenia co do głębokości i wielkości uszkodzeń pozwala klientom firmy Motiveglass z Torunia oszczędzać kolosalne pieniądze na wymianie szyb.

Motiveglass to pierwsza Polska firma o zasięgu ogólnopolskim posiadająca przedstawicielstwa w wielu rejonach kraju.

Oferowane przez Motiveglass usługi stanowią doskonałą alternatywę dla wymiany uszkodzonych szyb pozwalając na olbrzymią oszczędność czasu i pieniędzy. W odróżnieniu do firm zajmujących się tradycyjnym polerowaniem szkła szyby po naprawie technologią Motiveglass nie tracą certyfikacji wytrzymałości, jakości, grubości, koloru i właściwości termicznych ponieważ nie są ścierane. Dodatkowo firma Motiveglass wystawia pisemną gwarancję na wykonywane usługi – gwarancją są obięte domy jak i  obiekty przemysłowe.

Konwencjonalne polerowanie szkła w porównaniu do technologii Motiveglass jest nieefektywne i powoduje bezpowrotne uszkodzenie szyby, jej osłabienie poprzez zmniejszenie grubości szyby, powstanie załamań itp.